Technologia

Prepress

Precyzyjnie skalibrowane monitory Eizo zapewniają poprawne odwzorowanie kolorów podczas pracy nad grafiką. W zachowaniu kolorów przy dalszych procesach nieoceniony staje się certyfikowany proof Epson'a - specjalisty w tego rodzaju rozwiązaniach, działający na topowych aplikacjach typu RIP marki Efi.

W przypadku pracy przeznaczonej do druku offsetowego w dalszej kolejności nad jakością czuwa nowoczesna naświetlarka Creo-Kodak z unikalną technologią SquareSpot, dającą stabilny i powtarzalny proces świecenia form drukowych. Płyty jakie stosujemy są produktami markowych producentów. Nie oszczędzamy stosując mało znane azjatyckie produkty.

Druk czyli press

Drukujemy wyłącznie na maszynach produkcji niemieckiej firmy Heidelberg. Dzięki konsolom sterującym CP2000 maszyny te pozwalają na integrację danych farbowych pochodzących z naświetlarki. Dodatkowo urządzenie skanujące X-Rite okresowo skanuje wykonywaną pracę i dokonuje korekt w czasie rzeczywistym.

Postpress

Nic nie jest pozostawione przypadkowi. Posiadamy precyzyjne urządzenia tnące marki Perfecta, Polar i Wohlenberg. Urządzenia Falcujące Heidelberg, Stahl, MBO. Linie szyjące drutem oraz nićmi marek Mueller Martini. Linie oprawiające hot-melt i PUR do oprawy miękkiej i twardej.

Nowoczesne technologie pozwoliły nam uzyskać unikalny Wzór Użytkowy od Urzędu Patentowego w zakresie oprawy zintegrowanej, co dodatkowo podnosi walory tej dziedziny oprawy w naszej firmie.